Rats eyes další zničená helma

 Tak tohle se nepovedlo, představa krásné lesklé červené helmy s kolibříkem a orchidejí se zvrhla do něčeho co mužu vzít a vyhodit do popelnice. Punk, madmax, postapo, křečovitý záchvat, jo zase. Orezlý hnusný kybl plný... Do toho se mi zlou nahodou povaloval na stole hřebík a místo ladného motivačního textu dopadla typografie jako práce nějakého chuligána na konečné. Fragmenty textu zvrhlé kapely Black Flag svým nespokojeným významem písně Rats eyes dokresluje celkovou marnost. Hnus, odporné, odpad.
 

I make rat´s move.So this didn't work out, the idea of a beautiful shiny red helmet with a hummingbird and an orchid turned into something I could take and throw in the trash.
Punk, madmax, postapo, convulsive seizure, yeah again. A cropped disgusting bucket full ... A nail was accidentally lying on my desk, and instead of a graceful motivational text, the typography turned out to be the work of a hooligan for the final one. Fragments of the lyrics of the perverted band Black Flag, with their dissatisfied meaning of the song Rats eyes, complete the overall vanity. Disgust, disgusting, waste.

Komentáře

Oblíbené příspěvky